Spotkaj się z nami aby zbudować coś wielkiego

Krótka historia naszej agencji.

Internet zaczęliśmy podbijać już kilka lat temu. Najpierw hobbystycznie zaczęliśmy tworzyć proste strony internetowe dla siebie i dla znajomych. Potem pasja przerodziła się w pracę. Zdobywaliśmy doświadczenie i potrzebną wiedzę, by tworzyć jak najlepsze strony internetowej.

Stawiamy na profesjonalne realizacje i zawsze proponujemy kreatywne rozwiązanie. Słuchamy, planujemy, konsultujemy, a dopiero później przystępujemy do działań. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu!

Tom

Founder & Lead Designer

Tworzone przez niego strony WWW i sklepy internetowe są funkcjonalne, proste w obsłudze, przejrzyste i ponadczasowe. Jego pasją od zawsze była fotografia i produkcja filmowa. Z czasem, nieustannie poszerza swoją wiedzę w tym zakresie, Połączenie pasji i potrzebnej wiedzy pozwoliło mu rozwinąć skrzydła także w dziedzinie tworzenia stron internetowych. Web design to dla niego wyzwanie, które realizuje chętnie i z ogromną przyjemnością.

Kate

Account Management

Realizuje zlecenia dla najbardziej wymagających klientów, swoją pasję łączy z pracą, co sprawia, że nieustannie się rozwija. Tworzy dokładny plan działania, monitoruje postępy, sugeruje zmiany w projekcie, jeśli klient na to zezwoli. Chętnie podejmuje się także korekty tekstów, by treści zamieszczone na tworzonej przez nas stronie internetowej były doskonale czytane przez odwiedzających witrynę.

Ciekawi Cię, nad czym pracowaliśmy?